تابلو تبلیغاتی

- تابلو تبلیغاتی چرا و چطور؟

ما برای هر موضوع و یا فردی که در دنیای روزمره معروف به یک موضوع یا چیز خاص شده باشد، می‌گوییم که تابلو شده! تابلو شدن در ادبیات عامیانه ما معنای چندان قشنگ و دلچسبی ندارد و حتی گاهی توهین محسوب می‌شود، اما آیا ساخت تابلو تبلیغاتی برای برند، کسب‌وکار و یا بیزینس هم همانقدر بد است؟

تابلو شدن یک کسب‌وکار در میان مردم، هنر است! تخصص می‌خواهد و هزینه بسیار! اگر شما علاقه‌مندید که کسب‌وکارتان با یک تابلو تبلیغاتی در میان عموم مردم معروف و مشهور شود، خوب مطلبی را می‌خوانید! دنیای تابلوهای تبلیغاتی دنیایی رنگارنگ، متنوع و جذاب است که باید به آن توجه کنید.

مهم نیست که چه می‌فروشیم و یا چه خدماتی را می‌خواهیم ارائه کنیم، ما باید در میان عموم مردم شناخته شویم تا بتوانیم محصولات و خدماتمان را عرضه کرده و پولی بدست بیاوریم! یک تابلو تبلیغاتی که بر اساس اصول و فنون اهل تبلیغ رایج شده باشد، این کار را برای ما می‌کند.

فرض کنید که یک کسب‌وکار دارید که در کوچه و محله تان تأسیس شده و هنوز کسی از آن اطلاع ندارد در اینجا باید چکار کنید؟ ما معمولاً توصیه می‌کنیم که با یک تابلو تبلیغاتی جذاب، با تیتر خیره کننده و طراحی بی نظیر مخاطب را به سمت مغازه یا کسب‌وکار خود بکشانید! در اینجا معمولاً این دست از افراد به برند شما به گونه ای توجه می‌کنند که شاید در گذشته نه چندان دور چنین چیزی ممکن نبود.

- تابلو تبلیغاتی را برایتان با مثال توضیح می‌دهیم!

شما به هر مهمانی که بروید و یا در هر مجلسی که شرکت کنید و برای شما میوه بیاورند، یک میوه هست که در تمام فصول و در تمام زمان‌ها در این ظرف و سبد جا دارد! بله درست است، داریم در مورد سیب حرف می‌زنیم! میوه‌ای که به خاطر طعم خوب و رنگ جذابش همیشه در صحنه حضور دارد!

وقتی در مورد ساخت تابلو تبلیغاتی صحبت می‌کنیم نیز منظورمان همین است! تابلو تبلیغاتی نیازی است برای هر کسب‌وکاری که می‌خواهد فعالیت داشته باشد! هر چیزی را که حذف کنید، نمی‌توانید آن را به خاطر کاربرد، جذابیت و جذب مشتری که دارد، حذف کنید.

ساخت تابلو تبلیغاتی که متناسب با اصول باشد، می‌تواند کسب‌وکار شما را متحول کند و غوغایی در این حوزه انجام دهد. غوغا در اینجا به معنای آشوب نیست بلکه به معنای ایجاد تغییر و تحولاتی شگرف در اوضاع بازاریابی کسب‌وکار شماست.

مهم نیست که در کجای مسیر کسب‌وکارتان هستید، در شروع راهید یا در اواسط آن، نمی‌شود که تبلیغات را فراموش کنید. با ساخت تابلو تبلیغاتی بر اساس نیاز مشتری خود، خواهید توانست در این عرصه به یک رشد و نمو قابل توجه برسید.

- اینترنت جای تابلو تبلیغاتی را نمی‌گیرد

پای سخن دیجیتال مارکترهای تازه کار و آماتور که بنشینید به شما می‌گویند که سایر روش‌های تبلیغاتی مرده‌اند! شما هیچ راهی به جز سئو و بهینه سازی سایت، طراحی سایت، مدیریت پیج اینستاگرام و موارد این چنینی ندارید! دنیای این دسته از افراد که تازه با بازاریابی آشنا شده اند به همین چیزها خلاصه می‌شود!

این حرف را پیش یک متخصص حرفه ای و کاربلد که ببرید، شاید ابتدا بخندد و سپس بگوید که دنیای صفر و یک اینترنت همه چیز نیست! شما نیاز دارید تا از همه ابزارهای بازاریابی استفاده کنید و مگر می‌شود یک کسب‌وکار مکان و محل مشخصی داشته باشد اما تابلو نداشته باشد! اصلاً بر فرض که توانستید از اینترنت برای خود، مشتری جذب کنید، مشتری شما که می‌خواهد به محلتان مراجعه کند، نباید یک تابلو ببینید تا کسب‌وکارتان را در این دنیای شلوغ و پر هیاهو پیدا کند؟ نباید با یک تابلوی تبلیغاتی جذاب اعتمادش به شما بیشتر شود؟ نباید شانس بیشتری برای دیده شدن داشته باشید!

اگر کمی فکر کنید متوجه می‌شوید که اگر دارای یک محل یا مکان برای استقرار هستید تابلوی تبلیغاتی از خیلی از تجهیزات و فعالیت‌هایی که باید برای آن‌ها پول بپردازید، واجب‌تر است!

- طراحی تابلوی تبلیغاتی اصول دارد، روش دارد، استاندارد دارد!

همینطوری که نیست که بخواهید الان یک تابلو داشته باشید و فردا نصب شده باشد! شما لوگو دارید، نام دارید، هویت دارید! یک تیم تبلیغاتی همچون پالادیوم که بخواهد این کار را انجام دهد، ابتدا بر اساس نوع کار، خدمات و محصولات شما تصمیم می‌گیرد که در دنیای ساخت تابلو تبلیغاتی باید چه اقدام یا اقداماتی انجام دهد!

هرچقدر که یک مجموعه حرفه‌ای‌تر و خبره‌تر باشد، نتیجه‌ای که در انتها دریافت می‌کنید و از آن برای کسب‌وکارتان استفاده می‌کنید، بیشتر مخاطبان را جذب خواهد کرد. شما با بررسی اصول تبلیغاتی که رقبای بزرگ شما انجام داده‌اند و کار و بارشان گرفته، می‌توانید یک اصول تبلیغاتی حرفه‌ای برای خود بچینید.

ما اگر بخواهیم برای شما یک تابلو تبلیغاتی طراحی کنیم، ابتدا بررسی می‌کنیم که کجا می‌خواهید آن را نصب کنید، مخاطب شما چه کسانی هستند و از چه جنس و ابعادی می‌خواهید استفاده کنید. با بررسی همه این ها به راحتی هر چه تمام می‌توانیم در پیچ و تاب انتخاب تابلو تبلیغاتی کمی غوطه‌ور شده و یک اثر فاخر تحویل دهیم! اثری که می‌تواند همان تاثیراتی را که می‌خواهید، برای کسب‌وکارتان بگذارد.

طرحی که پالادیوم برای شما طراحی می‌کند، رنگ و لعاب منطقه و محل کار شما را هم تغییر می‌دهد! چشم نوازش می‌کند و یک سر و گردن از بقیه بالاتر است. این ها تعریف از خودمان یا کارمان نیست، بلکه این ها حقیقتی است که باید به آن توجه کنید چرا که پالادیوم یکی دو روز نیست که کار تبلیغاتی می‌کند و یا ساخت تابلوی تبلیغاتی را انجام می‌دهد.

ما موهای خود را در آسیاب تبلیغات سفید کرده ایم و حتی از کسانی که موی سیاه دارند و خلاقیت بالا در کنار خودمان استفاده می‌کنیم تا طرحی پویا، حاصل تجربه و همچنین کارآمد به شما تحویل دهیم!

اثر خلاقانه خود را تحویل بگیرید

ما وقتی که مخاطب شما را شناختیم، جنس محصول و خدمات شما را درک کردیم و با هم به توافق رسیدیم، شروع می‌کنیم به خلق ایده‌های نوآورانه و جدید برای ساخت تابلوی تبلیغاتی شما در کمترین زمان ممکن! این کار در ابتدا کمی سخت به نظر می‌رسد که واقعاً هم هست!

ما باید با کمک کلمات، طرح و تصاویر، یک فعالیتی را انجام دهیم که مخاطب را به چالش کشانده و شما را برجسته کند. سخن بس است! به عمل کار برآید به سخندانی نیست! 

اگر سؤالی در این رابطه دارید و یا علاقه‌مندید با یک کارشناس در این حوزه مشورت کنید، می‌توانید شماره تماستان را در فرم زیر وارد کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.