طراحی ست اداری

- طراحی ست اداری، اعتبار کسب‌وکار شما را افزایش می‌دهد

اگر جزو آن دسته از افراد هستید که همیشه تصور می‌کنند اگر محصولات باکیفیت و خدمات خوبی ارائه می‌کنند، دیگر نیازی به یک لوگو تر و تمیز ندارند، احتمالاً باید به شما بگوییم که کمی باید خود را بروز کنید. 

دیگر آن زمان که ویترین مهم نبود و مردم تنها بر اساس جنس و قیمتتان از شما خرید می‌کردند به کل تمام شد! این روزها حتی اگر بود و نبود یک کسب‌وکار در آینده مشخص نباشد، بازهم مدیریان این بیزینس‌ها به دنبال فرد یا تیمی می‌گردند که ست اداری آن‌ها را به بهترین شکل ممکن طراحی کند.

این موضوع نشان دهنده اهمیت طراحی ست اداری به شکلی است که نباید آن را دست کم گرفت. البته ست اداری که از آن صحبت می‌کنیم، تنها سربرگ هم نیست، بلکه خیلی فراتر از این موضوعات است. البته نباید از گذشتگان خود هم ایراد بگیریم چرا که تکنولوژی‌های چاپ در آن زمان‌ها بسیار قدیمی و کهنه بود و اصلاً جای این نبود که یک گرافیست خلاقیت به خرج دهد! در واقع حتی اگر یک گرافیست خلاقیت هم به خرج می‌داد، نتیجه آن چیز دلخواهی که تصورش را می‌کردند، نبود!

شاید باورش سخت باشد، اما نهایت کاری که می‌شد در طراحی ست اداری برای یک مجموعه در انجام داد، داشتن یک برگه که در بالا سمت راست آن تاریخ و شماره پیوست و چند نقطه چین باشد و در وسط یا قسمت سمت چپ لوگو مجموعه دیده شود. البته این را هم باید در نظر گرفت که در پانویس هم سعی می‌کردند شماره تماس‌ها و آدرس مجموعه را درج کنند.

این روزها حتی اگر هنوز هم به سازمان‌ها و نهادهای دولتی مراجعه کنید، می‌توانید این نوع سربرگ‌ها را پیدا کنید که مورد استفاده بودند! حالا این شما هستید که باید تصمیم بگیرید که همچنان می‌خواهید در گذشته باقی بمانید و یا در این راستا فعالیت‌هایی انجام دهید که کسب‌وکار شما را بروز و تازه نشان دهد.

- طراحی ست اداری حرفه‌ای، کسب‌وکار شما را متحول می‌کند

وقتی صحبت از هویت بصری در یک سازمان یا مجموعه می‌شود، طراحی ست اداری هم در این راستا قرار می‌گیرد. ما باید برای یک طراحی حرفه‌ای و کاربر پسند پا را از طراحی‌های قدیمی و کهنه فراتر بگذاریم. ما به چیزهایی فراتر از سربرگ، کاغذ یادداشت، پاکت و … فکر می‌کنیم!

یک شرکت اگر به شکل درستی طراحی ست اداری خود را انجام دهد، می‌تواند نظم، پویایی و اثربخشی سازمان خود را به رخ کارمندان و مشتریان خود بکشد. ما بر این باوریم که با یک طراحی ست اداری به شکلی درست، می‌توانیم شخصیت برند و کسب‌وکار هم ترسیم کنیم. در واقع اگر بخواهیم کمی به این موضوع آب و تاب بدهیم، باید بگوییم که ست اداری اصولی و صحیح حتی می‌تواند برای کسب‌وکار بازاریابی کند. می‌پرسید چطور؟

شما اگر روزانه نامه‌های فراوانی دریافت کنید، ترجیح نمی‌دهید که نامه‌ای را بخوانید که از لحاظ ظاهری و زیبایی دارای ظاهری شکیل‌تر است؟ شما اگر در یکجا مسئول یک کار باشید و چند نامه از سوی چند شرکت دریافت کرده باشید، آیا ترجیح نمی‌دهید که با مجموعه‌ای کار کنید که ظاهر نامه یا پروپوزال آن شکیل‌تر از بقیه است؟

با یک طراحی زیبا و جذاب شما می‌توانید در وقت، زمان و انرژی خود صرفه جویی کنید و یک نتیجه بی نظیر برای خود رقم بزنید.

- هدایای تبلیغاتی شما هم در زیر مجموعه طراحی ست اداری است

بسیاری از برندها همچنان هر ساله برای مشتریان خود تقویم هدیه می‌فرستند، خودکار تبلیغاتی در نمایشگاه‌ها پخش می‌کنند و یا با دادن کاغذ یادداشت تبلیغاتی قصد دارند که همواره مخاطب را با خود درگیر نگهدارند. 

این دسته از هدایای تبلیغاتی که به نوعی هدایای اداری محسوب می‌شوند، می‌توانند به عنوان زیر مجموعه طراحی ست اداری محسوب می‌شوند. شما این هدایا را باید به عنوان سفیران برند خود در کسب‌وکارها ببینید. هرچقدر که این هدایا برازنده‌تر باشند، کسب‌وکار شما پر رونق تر، خاص‌تر و بهتر خواهد بود.

شما نمی‌توانید هر چیزی را به عنوان سفیر برند خود در نظر بگیرید. مردم با توجه به شکل و ظاهر سفیر شما راجع به برند شما تصمیم می‌گیرند و یا در مورد آن نظر می‌دهند.

- هویت برند باید در اولویت قرار بگیرد

نمی‌شود که طراحی ست اداری انجام دهیم، اما راجع به این موضوع فکر نکنیم که هویت برند و کسب‌وکار به چه شکل بوده و یا به چه شکل می‌خواهیم باشد. ست اداری باید متناسب با مد و شرایط روز باشد. ظاهر، شکل و حتی متریال یک کسب‌وکار اگر به شکل اصولی و صحیح تعریف شده باشد، می‌تواند نتیجه‌ای مستمر، مداوم و جذاب داشته باشد.

خلاقیت برای یک تیم تبلیغاتی که می‌خواهد طرح شما را ایجاد کند، هزینه ندارد، بلکه نیاز به زمان دارد. برای همین مهم است که تیم تبلیغاتی انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما در این حوزه و زمینه فعالیت می‌کنند.

چرا رادون باید ست اداری شما را طراحی کند؟

 در این موضوع که باید یک تیم حرفه‌ای، هویت و ماهیت برند شما را طراحی و ثبت کند، هیچ شکی نیست، اما چرا تیم تبلیغاتی رادون باید برای این کار انتخاب شود؟ آژانس تبلیغاتی رادون با سال‌ها تجربه و دانش در این حوزه می‌تواند یک تیم حرفه‌ای باشد که هویت سازمانی شما را به بهترین شکل ممکن طراحی می‌کند.

شما می‌توانید در این راستا در صورتی که نیاز به مشاوره دارید، با همکاران ما در بخش پشتیبانی صحبت کنید. همکاران ما شما را راهنمایی می‌کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.