طراحی لگو

- طراحی لوگو: دیده شوید

دیدن یعنی شناختن، قضاوت کردن، فهمیدن و اعتماد کردن. در دنیای امروز تصاویر حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. تصویر گیرا، هویتی است که دیگران شما را با آن خواهند شناخت، یادگاری که در اذهان همگان ثبت خواهید کرد. لوگوی شما، معرف شما است. ما شما را به همه معرفی خواهیم کرد.
تیم طراحان مجموعه تبلیغاتی رادون ، شامل گروهی از هنرمندان حرفه‌ای است که می‌دانند چگونه می‌توان شما را در اذهان ثبت کرد. با طراحی یک لوگوی خاطره‌انگیز و در عین حال شیک، مخاطبانتان شما را بهتر خواهند شناخت. فراموش نکنید، لوگو نماد و معرف شما است. یک لوگوی قدرتمند می‌تواند نام شما را در ناخودآگاه مخاطب حک کند. لوگو امضای شما و رد ماندگارتان است و هرجایی که لوگوی شما باشد، نشانی از شما، هویت شما و اعتبارتان خواهد بود.

لوگو داستان شماست و ما قصه‌گوی آن هستیم

لوگو داستان شما است. داستان شروع شما، سختی‌های کارتان، موفقیت‌ها و شکست‌ها، فراز و فرودها، لحظات حساس و تعیین کننده. لوگو قصه شما است. نه چند حرف یا یک عکس. ما به شما کمک می‌کنیم، قصه شما شنیده شود.

- طراحی لوگو: چطور خاص دیده می‌شوید؟

بهترین طراح لوگو کسی است که شما را خوب بشناسد، برند تجاری شما را ارزشمند کند و بتواند شما را از رقبا متمایز کند. استفاده از طرح‌های تکراری، تقلید و کپی کردن از دیگر برندها و برندهای تجاری بین‌المللی نه تنها ارزش برند را پایین می‌آورد، بلکه امکان رقابت را نیز از شما می‌گیرد. لوگوی حرفه ای اما با بهترین ابزارهای گرافیکی، دانش روز طراحی و مارکتینگ و خلاقیت طراحان آمیخته شده و یک اثر هنری به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان می‌آورد.
خاص بودن، به معنای رنگ‌های عجیب، طرح‌های پیچیده و بیش از حد انتزاعی و یا تقلید از لوگوی برندهای دیگر نیست. خاص بودن، یعنی به تعداد هر برند، یک لوگو وجود دارد. یک اسم، یک خاطره و یک داستان. داستان شما با دیگر برندها متفاوت است و ما راویان این داستان متفاوت هستیم.

- "متفاوت" به معنای واقعی!

تیم طراحی لوگوی رادون ، با برخورداری از دانش روانشناسی رنگ‌ها و مخاطب‌شناسی اقدام به طراحی لوگوی حرفه ای برند شما می‌کنند. طراحان رادون با کسب شناخت کافی از شما، برندتان، شعار و هدفتان در کسب و کار خود، اثری خلق می‌کنند که نمایانگر شما است، به آن افتخار می‌کنید و با غرور در همه نقاط انتشارش می‌دهید. برای تیم حرفه‌ای رادون هر مخاطب، ویژه است. نیازهای ویژه خود را دارد و لوگوی هر کسب و کار، امضای منحصر به فرد آن است.

خیالتان راحت! خوب می‌دانیم که شما از ما چه می‌خواهید

ما با بررسی دقیق اهداف شما و شناختی که از شما بدست می‌آوریم، به خلق طرحی دست خواهیم زد که شما را ماندگار کند.

در دنیای شما چه خبر است؟

همین که به ما اعتماد می کنید کافی است

شناخت بازار شما، تحلیل رقبا و نوع کسب و کارتان برای ما مهم است. هر کسب و کاری نشان مخصوص به خود را دارد، قطعا لوگویی که طراحان ما برای یک هلدینگ پتروشیمی طراحی می‌کنند، با لوگوی رستوران متفاوت است. در میان رستوران‌ها نیز، سبک لوگوی رستوران ژاپنی با رستوران ایتالیایی متفاوت خواهد بود.

ما پس از شناخت شما، کسب و کارتان، بازار و رقبا، دست به عمل می‌زنیم. طراحان شروع به بارش افکار کرده و دست به قلم می‌شوند. شما در این سفر همراه ما خواهید بود، نظرات شما برای ما بسیار سازنده‌ هستند و در طراحی دقیق و منطبق بر کسب و کار و مخاطبین و مشتریان شما به ما کمک می‌کنند.

حالا ماندگار می‌شوید...

برای طراحی لوگو، ما با بررسی دقیق اهداف شما و شناختی که بدست می‌آوریم، به خلق طرحی دست خواهیم زد که شما را ماندگار کند.

مزایای طراحی لوگو حرفه‌ای در رادون

سادگی

چگونه یک سیب گاز زده، دنیا را متحول کرد؟ طراحی خاص، ایده‌پردازی و نوآوری در سادگی و مدرن بودن آثار طراحان لوگوی رادون نهفته است. طرح‌های شلوغ و پرزرق و برق امروز دیگر مخاطب ندارند. علم روانشناسی ثابت کرده است که یک طرح ساده بهتر در ذهن مخاطب حک خواهد شد.

ماندگاری

برند شما تا ابد همراه شما خواهد ماند. آنچه طراحان لوگو در رادون بر آن تلاش دارند، ورود شما به عرصه مورد نظر و ماندگاری‎‌تان است. برخی از مشتریان گاهی به دنبال پیروی صرف از مد روز در طراحی هستند، ما به شما کمک می‌کنیم تا ماندگاری را اصل خود قرار دهید، نه ترندهای زودگذر را.

انطباق

هر کسب و کار، هر بازار، هر مخاطب و هر برند، اقتضای خود را دارد. مهم است که شما با توجه به حوزه‌ای که در آن کار می‌کنید، با زبان بازار خود شناخته شوید.

پرسونا

ما با شخصی کردن برند شما، هویتتان را از دیگران متمایز می‌کنیم و خاص بودنتان را به همه نشان خواهیم داد.

- لوگوی حرفه‌ای

شما باید با انواع لوگو آشنا باشید تا بتوانید سبک مورد نظر خود را بیابید. برای مثال لوگوی مونوگرام که به آن‌ها نشانک هم گفته می‌شود، از چند حرف اول چند کلمه تشکیل شده‌اند. حتما با برند BMW آشنایید، این حروف علامت‌های اختصاری Bayerische Motoren Werke AG هستند. لوگو تایپ نوع دیگر طراحی لوگو است که بر اسم کسب و کار تمرکز می‌کند. Prada یکی از گران‌ترین برندهای پوشاک است. که لوگوی آن تنها اسم آن است.
علامت تصویری نیز تصویری است که نشان دهنده برند شما خواهد بود. یک تیک تا ابد شما را به یاد نایک می‌اندازد. فقط یک تیک. برخی تصمیم می‌گیرند ترکیبی از علامت تصویری و متن را در لوگوی خود داشته باشند. استارباکس نمونه موفق این تجربه است. ما با ارائه طیف وسیعی از گزینه‌های مناسب برای لوگوی شما، به شما کمک خواهیم کرد تا خودتان را در دنیای برندیگ پیدا کنید. در نهایت به یاد داشته باشید، که لوگو چند عکس و حرف نیست. لوگو کانال ارتباطی شما با مخاطبانتان است.

- برای شما که اهل حساب و کتاب هستید

رسیدن به طرح مطلوب و ماندگار کار آسانی نیست. مطالعه بازار، تحلیل رقبا و نفوذ به ذهن شما و مخاطبانتان، تخصص ما است. این تخصص با توجه به خواسته شما از بزرگی و کوچکی لوگو، نوع طراحی، زمان اختصاص یافته به طرح و انتظاراتتان تعرفه متفاوتی را به همراه خواهد داشت. تعداد ویرایش‌ها و تغییرات از جمله عواملی هستند که در تعیین تعرفه لوگو نقش خواهند داشت. هزینه‌ای که امروز شما برای لوگوی خود می‌کنید، فردا و آینده برند شما را خواهد ساخت.

- زمانی که خدمات طراحی لوگوی خود را به رادون می‌سپارید، از ما چه توقعاتی دارید؟

هنگام آغاز همکاری با رادون سوال‌های بسیاری هستند که ذهن مشتریان ارجمند را به خود مشغول می‌کنند. در ادامه هرگونه ابهام و پرسشی را برای شما برطرف می‌کنیم تا شفاف‌تر باهم در مسیر برندینگ و طراحی لوگوی شما هم‎قدم شویم.

بهترین طراح لوگو چه کسی است و چه ویژگی هایی دارد؟

مشتریان همواره به دنبال بهترین طراح لوگو می‌گردند. لوگوی سازمان آتش‌نشانی ایران را به خاطر دارید؟ لوگوی بانک صادرات چطور؟ یا لوگوتایپ ایران خودرو؟ این‌ها برخی از ماندگارترین طراحی‌های لوگوی ایران هستند که توسط بیژن جناب، مرتضی ممیز و اسماعیل کیا مقدم طراحی شده‌اند. راز ماندگاری این طرح‌ها چیست؟ شما زمانی که به ما مراجعه می‌کنید، به دنبال اثری خاص و منحصر به فرد هستید که شما و برندتان را به بهترین نحو به مشتری معرفی کند. شما به دنبال بهترین طراح لوگو آمده‌اید. اما چه چیزی طراحان لوگوی رادون را بهترین می‌کند؟

تبحر در نرم‌افزارها

 

طراح لوگو در رادون با کلیه نرم‌افزارهای مطرح گرافیکی اعم از فوتوشاپ، ایلاستریتور، کورل و… آشنایی کامل و در بکارگیری آن ها تبحر دارد. دائما در کنفرانس‌ها و دوره‌های آموزشی داخلی و خارجی شرکت کرده و برترین‌های این عرصه را دنبال می‌کند. طراحان لوگوی رادون در حوزه‌ خود بهترین هستند.

 

شناخت مشتری

طراح لوگو در رادون دوست، همراه و مشاور خوب مشتری است. او با اختصاص زمان در کنار کارفرمای خود با علایق و خواسته‌های او آشنا می‌شود. به ذهن او راه پیدا کرده و با وی هم‌صدا می‌شود. او می‌داند که مشتری چه می‌خواهد و جلوتر از وی نیازش را برطرف می‌کند. کارفرما در پایان کار خود با طراح لوگوی رادون، احساس می‎‌کند، رفیقی چندین و چند ساله پیدا کرده است.

خلاقیت

تقلید بزرگترین مانع پیشرفت طراح و مجموعه است. طراحان لوگویی که قصد اختصاص زمان برای کار نداشته و صرفا می‌خواهند کاری را به مشتری تحویل دهند از خلاقیت فرار می‌کنند. تقلید ماندگاری، زیبایی و هنر را از اثر طراح گرفته و او را به یکی مانند بقیه، به عنصری در بازار تبدیل می‌کند. طراحان رادون، با خلاقیت و پشتوانه فکری قوی، به دنبال خلق اثری ارزشمند و ماندگار هستند.

- اهمیت و نقش طراحی لوگوی حرفه ای در برندینگ بازاریابی و تبلیغات

برای اینکه طراحی لوگوی حرفه ای داشته باشیم، حتما نباید از رنگ‌های متعدد، خطوط کج و معوج یا نقش و نگارهای پیچیده استفاده کنیم. فراموش نکنید که ماندگاری نه در پیچیدگی، بلکه در سادگی است. به این فکر کنید که چطور یک تیک (لوگوی برند ورزشی نایک) دنیای پوشاک ورزشی را به تسخیر خود درآورد. لوگوی پیچیده و نامفهوم نه تنها در ذهن مخاطب حک نمی‌شود، بلکه با ایجاد گیجی تنها ذهن مخاطب را مشوش خواهد کرد.
لوگوی مناسب با کسب و کار شما رابطه مستقیم با درک مشتریان از برندتان دارد. اولین چیزی که شما به مشتری نشان می‌دهید، هویت بصری و نام شما است، برای همین طراحی آرم به صورت تخصصی این امکان را به شما می‌دهد که در دنیای کسب و کارها بدرخشید و نه تنها گم نشوید بلکه در ذهن‌ها ماندگار بمانید.

- قیمت طراحی لوگو : چه عواملی بر هزینه ساخت لوگو تاثیر می‌گذارند؟

پس از آنکه به ما اعتماد کردید و برند خود را به ما سپردید، به سراغ قیمت لوگو خواهیم رفت. امروز هزینه لوگو برای شما، فردا و آینده‌تان را تضمین می‌کند. تعرفه‌های ساخت لوگو مشخص هستند و توسط انجمن صنفی گرافیک ایران به صورت سالانه تصویب می‌شوند. اما عوامل خاصی در مسیر طراحی بر هزینه ساخت لوگو تاثیرگذار خواهند بود.
یکی از نکات مهم اثرگذار در قیمت طراحی لوگو تخصص طراح است. مشتریان ما با مشاهده پروژه‌های پیشین طراحان ما با اطمینان خاطر اعتبار برند خود را به ما می‌سپارند. گاهی اوقات مشتریان برای دریافت لوگوی حرفه ای عجله داشته و طراح رادون لازم است در زمان اندک یک اثر هنری جاودان خلق کند، این مسئله در هزینه طراحی لوگو اثرگذار خواهد بود. گاهی نیز برخی از طرح‌ها رفت و برگشت بیشتری خواهند داشت تا مشتری به آنچه در ذهن خود دارد؛ دست پیدا کند.

طراحان لوگوی رادون با صبوری، هم‌قدم مشتری شده و وقت و انرژی خود را صرف جامه عمل پوشاندن به ایده‌های او می‌کنند. در برخی موارد مشتریان از ما می‌خواهند دو یا چند طرح اولیه برای انتخاب نهایی در اختیار آن‌ها قرار دهیم، مسلما هرچقدر تعداد نمونه‌ کارهای اولیه بیشتر باشد، بر هزینه طراحی لوگو نیز تاثیرگذار خواهد بود.
رسالت سازمانی مشتری از دیگر عوامل مهم در تعیین قیمت لوگو است. نوع خدمت و محصول نهایی شما در لوگو نهایی که به شما تحویل داده خواهد شد سهم دارد. در نهایت، نوع لوگوی طراحی شده از جمله مواردی است که در قیمت طراحی لوگو نقش دارد. برای همین لازم است تا انواع لوگو را برای مشتریان عزیز معرفی کنیم تا به طرح دلخواه خود نزدیک شوند.

- انواع لوگو: انتخاب سبک مناسب لوگو متناسب با نوع کسب و کار

یکی از عواملی که در تعیین قیمت طراحی لوگو نقش دارد، نوع لوگوی انتخابی مشتری است. اگر به لوگو های معروف دنیا دقت کرده باشید، حتما دیده‌اید که گوگل از نام خود به عنوان لوگو استفاده کرده است، در حالی که همه رستوران‌های کی ای اف سی (KFC) را با مرد خندان با پیشبند قرمز می‌شناسند. مشتریان لازم است که با انواع لوگو آشنا باشند تا بتوانند سریع‌تر برای آینده مارکتینگ خود تصمیم بگیرند.

تصویر زبان مشترک جهانی است. در هر جای دنیا با دیدن سیب گاز زده، برند اپل به ذهن متبادر می‌شود. نیازی نیست به زبان خاصی مسلط باشیم تا بدانیم این سیب متعلق به یکی از برترین برندهای آمریکایی است. لوگوی تصویری یا پیکتوگرام با تصویر پیام شما را به مخاطب منتقل می‌کند. نمونه دیگر این سبک طراحی، مونوگرام است که در آن از یک یا چند حرف ابتدایی برند برای معرفی استفاده می‌شود.

در همه جای دنیا حرف ام (M) به رنگ زرد در بک گراند قرمز اشتهای آدم‌ها را باز می‌کند، چرا که این تصویر از برند مک دونالد (McDonald’s) در اذهان ثبت شده است. طراحان ما در این سبک طراحی تلاش می‌کنند پیام شما، هویت شما و آنچه هستید را در قالب یک نماد به دنیا نشان دهند. یکی از رایج‌ترین سبک‌های لوگو بخصوص برای برندهایی که قصد دارند نام تجاری خود را به مخاطب نشان دهند، لوگوتایپ یا لوگوی نوشتاری است. نمونه بارز آن برند کوکاکولا (Coca Cola) است.

یکی از نکات مهمی که در طراحی لوگوتایپ باید مد نظر قرار گیرد، سادگی و خوانا بودن طرح است. مشتری هنگام مواجهه با لوگو می‌خواهد شما را بیابد، هرچقدر این کار برای وی آسان‌تر باشد، ارتباط راحت‌تری نیز با برند شما برقرار خواهد کرد. لوگوهای ترکیبی از دیگر انواع لوگوهایی هستند که تصویر و نوشته را باهمدیگر تلفیق می‌کنند. تصویر سوسمار و نام لاکست (Lacoste) یکی از این نمونه‌ها است.

- بررسی نکات طراحی لوگوی کسب و کارهای مختلف

شما هنگام مراجعه به رادون از ما توقع یک طرح ماندگار، جذاب و خاص دارید. ما این کار را برای شما انجام می‌دهیم. اما به خاطر داشته باشید که تجربه و دانش مارکتینگ به ما درس‌هایی آموخته است که باعث شده ذهن شما، مخاطب و بازار را به خوبی کف دست خود بشناسیم. ما با مدهای زودگذر همراه نمی‌شویم. طراحان لوگوی رادون ماندگاری را به تغییرات مقطعی ترجیح می دهند. رمز طراحی لوگوی ماندگار در سادگی و هارمونی آن نهفته است. بنابراین ما با رنگ‌های شلوغ و طرح‌های درهم کاری نداریم. مطالعه بازار به ما نشان داده است که لوگوی گویا، شفاف و در عین حال شیک، بهتر از طرحی پیچیده و انتزاعی و پیرو مدهای مقطعی است.
مخاطبان رادون اعتبار این مجموعه هستند، ما برای اعتبار شما می‌کوشیم و از آن همچون هویت خود، هویت رادون دفاع و پاسداری می‌کنیم.

اگر طراحی لوگو برای شما اهمیت دارد و تمایل دارید که یک لوگو مناسب با زمان و شخصیت برند و کسب‌و‌کار شما طراحی شود کافی است که همین جا که هستید بمانید و شماره تماس خود را در فرم زیر درج کنید و دکمه ارسال را بزنید، بعد از این اقدام شما که افتخاری برای ماست، از آژانس تبلیغات و ارتباطات خلاق رادون تماس می‌گیرند، با شما حرف می‌زنند، انتظاراتتان را جویا می‌شوند و …، در نهایت چیزی که طراحی می‌شود و تقدیم حضورتان می‌شود لوگویی است که هم شما می‌پسندید و مطمئنید که مشتریانتان هم با روی خوش به استقبال آن می‌روند.