طراحی سایت

مزایای طراحی سایت با وردپرس چیست؟

قبل از هر چیز باید بدانیم طراحی وب سایت با وردپرس چه مزایا و چه معایبی دارد تا بتوانیم بهتر تصمیم بگیریم که کدام روش را برای طراحی سایت خود انتخاب کنیم. طراحی سایت های وردپرسی باعث شده است که ویرایش و بروزرسانی سایت ها راحت تر انجام شود. در صورتی که بخواهید صفحه جدیدی به سایت خود اضافه کنید می توانید با دیدن چند آموزشی خودتان نیز این کار را انجام دهید. درست است که خودتان به اندازه یک طراح سایت نمی توانید کاری حرفه ای و عالی انجام دهید اما تا حد زیادی می توانید نیازهای خود را بر طرف نمایید.تقریبا می توان گفت حدود 70 درصد از سایت هایی که در دنیا ساخته شده اند به وسیله وردپرس ساخته شده است. همچنین هزینه ای که برای طراحی سایت های وردپرسی پرداخت می کنید به مراتب کمتر از سایت های برنامه نویسی شده است. زیرا هزینه طراحی سایت بصورت اختصاصی بالاست. به همین دلیل برای خرید سایت های ارزان وردپرس مناسب است. همچنین ساخت سایت های وردپرسی سریع تر انجام می شود. اما همان طور که می دانید هر برنامه ای برای خود معایبی نیز دارد.

خدمات طراحی سایت

تنها هدف مجموعه ما این است که بهترین خدمات رسانی را داشته باشیم

ویژگی های ما

percentage-icon-4-removebg-preview

مناسب ترین قیمت ها

هیچگاه مناسب ترین قیمت به معنی ارزان ترین نخواهد بود ، در شرکت تبلیغاتی رادون مناسب ترین قیمت به این معنی است که بیشترین بهره وری با کمترین قیمت اجرا خواهد شد.

percentage-icon-4-removebg-preview

به روز ترین تکنولوژی های روز

شرکت تبلیغاتی رادون از جمله شرکت هایی است که در بخش های طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن و ... از به رزو ترین متد ها و به روز ترین زبان های برنامه نویسی و فریم ورک های استفاده می نماید.

percentage-icon-4-removebg-preview

وقت شناسی و تحویل به موقع

تیم رادون همیشه در تلاش بوده که بتواند با استفاده از نیروهای جوان و مجرب به سرعت نیاز مشتریان خود را بر طرف نموده و در زمان مناسب پروژه های نهایی را تحویل دهد و این یکی از اولویت های آکادمی راگ می باشد

percentage-icon-4-removebg-preview

بالا ترین کیفیت

تیم رادون علاوه بر وقت شناسی در انجام پروژه های نیز سعی بر این دارد که تمامی پروژه ها را با بهترین کیفیت و در زمان مناسب تحویل مشتریان خود دهد که در این مدت نیز در این امر موفق بود و توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.